Uncategorized

چطور درایو دسته بکس را تشخیص دهیم

تشخیص درایو دسته بکس

شاید بپرسید چطور درایو دسته بکس را تشخیص دهیم؟ دسته بکس‌ در حقیقت به افراد کمک می‌کنند تا راحت‌تر بتوانند از آچار بکس‌ها استفاده کنند. این محصولات که نیروی دست را به آچار بکس‌ها منتقل می‌کنند، معمولاً از جنس پلاستیک، چوب و یا فلز تولید می‌شوند. درایو و اندازه این دسته‌ها با هم متفاوت بوده و شرکت‌های سازنده، نمونه‌های متفاوتی از این محصولات را تولید کرده و به بازار می‌فرستند. 

نحوه تشخیص درایو دسته بکس 

می‌پرسید چطور درایو دسته بکس را تشخیص دهیم؟ در پاسخ به این سؤال باید بگوییم که این محصولات را در اندازه‌های مختلفی تولید می‌کنند. به طور کلی این دسته‌ها را در سه نوع مختلف کوچک، متوسط و بزرگ تقسیم‌بندی می‌کنند. در یک طرف آچار بکس‌ها یک قسمت مربعی شکل می‌بینید که سایز این بخش با توجه به نوع دسته و متعلقاتی که استفاده می‌کنید، متفاوت می‌باشد. این قسمت‌های مربعی شکل را در حالت کلی درایو می‌گویند. درایو‌ها را در اندازه‌های مختلفی دسته‌بندی می‌کنند که عبارتند از: 

  • درایو ۱/۴ اینچ 
  • درایو ۳/۸ اینچ 
  • درایو ۱/۲ اینچ 
  • درایو ۳/۴ اینچ 
  • درایو ۱ اینچ 
  • درایو ۱۱/۲ تینچ 
  • درایو ۲۱/۲ اینچ 
  • درایو ۳۱/۲ اینچ 

نمونه‌های ۱/۴ تا ۱ اینچ هم برای بکس‌های فشار قوی و هم برای بکس‌های معمولی مورد استفاده قرار می‌گیرند. از درایو‌های ۱۱/۲، ۲۱/۲ و همچنین ۳۱/۲ اینچ فقط برای بکس‌های فشار قوی استفاده می‌شوند. در حالت کلی هر چه سطح مقطع و ابعاد درایو‌ها بزرگتر باشند، قدرت آن‌ها نیز بیش‌تر می‌شود. از این رو نمونه‌هایی با سطح مقطع بالا را برای درایو‌های فشار قوی مورد استفاده قرار می‌دهند. 

کلام آخر 

چطور درایو دسته بکس را تشخیص دهیم؟ این سؤالی است که ذهن افراد زیادی را به خود مشغول کرده است. این که چطور اندازه و سایز درایو دسته بکس را تشخیص دهید، سؤالی است که بسیاری از انسان‌ها از خود می‌پرسند. در پاسخ باید بگوییم که این نوع داریو‌ها دارای سطح مقطع مربعی هستند و در ابعاد و اندازه‌های مختلفی تولید می‌شوند. برخی از آن‌ها بزرگ‌تر هستند و بیش‌تر برای بکس‌های فشار قوی مورد استفاده قرار می‌گیرند و بعضی دیگر از آن‌ها سطح مقطع کوچک‌تری داشته و بیش‌تر برای بکس‌های معمولی به کار ‌می‌روند. 

فروشگاه آچارکس، ارائه دهنده آچار بکس و متعلقات بکس در سراسر کشور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *